Pon-e 36V Elektryczny ŻÓŁTY metalik

T8H36V-YLCC-DX

Nowy produkt

 • Model Trikke Pon -e 36V ŻÓŁTY metalik jest to zupełnie nowy model, który zrewolucjonizuje poruszanie się w naszych miastach oraz da jeźdźcowi dużo fitnessu, sportu i radości z jazdy.

Więcej szczegółów

Dostępny

2 596,75 zł brutto

-3 500,00 zł

6 096,75 zł brutto

Więcej informacji

Do dojazdów do i z pracy, wykorzystywany przez właścicieli samochodów cempingowych, podczas rejsów statkiem czy przez służby na lotniskach. oraz wszędzie tam gdzie mamy duże przestrzenie, jest ciasno a nam potrzeba cichego, taniego, mobilnego i łatwego w użyciu środka lokomocji. Doskonale wszystkie te cechy spełnia model Pon-e. Dlatego, że jest składany jest lekki i bardzo łatwy w transporcie. Czyli zakorkowane miasta to żywioł naszego pojazdu.

Dodatkowo możesz korzystać z Trikke EV jako sposobu na codzienny trening i narciarstwo na kołach. Korzystasz z napędu elektrycznego a masz karwing w mieście. To jest to czego szukaja miliony narciarzy!!!

 

Z racji, że Pon-ejest składany i lekki bo waży tylko 18,1 kg nie ma problemu z przechowywaniem czy z przewożeniem go każdym samochodem. Można go wsunąć pod biurko, czy zostawić na recepcji. Ładowanie odbywa się z takiej samej ładowarki z każdego gniazdka elektrycznego jak np. telefon komórkowy. Można również dodatkowe akumulatory ładować ze specjalnego przetwornika z gniazdka samochodowego 12V w samochodzie. Czyli ładowanie wtedy jest zupełnie za darmo!  

 

Zasięg na jednym ładowaniu to w modelu Pon-e – 32 km. Czas ładowania do 3-4 godziny i mając np. w biurze dodatkową ładowaną w tym samym czasie baterię możemy zasięg zwiększyć do 70-100 km!! W cenie 20 groszy!! Bo wyjęcie akumulatora to jest jeden ruch i trwa sekundę. Zasięg 35-50 km w zupełności wystarcza na całodzienną pracę czy jazdę.

Oto dane techniczne:

 • Napędzane przednie koło
 • Silnik o mocy 250W
 • Napięcie 36V
 • 2 prędkości jazdy: ekonomiczna (19 km/h) i turbo (28 km/h)
 • baterie litowo/jonowe
 • Przednie koło 10 cali, tylne koła 9,5 cala
 • hamulce tarczowe
 • Max czas ładowania przy pustych akumulatorach: 4 godziny ( około)
 • Zasięg na akumulatorach 32 km, w zależności od wagi jeźdźca, rodzaju terenu i szybkości
 • Jako hybryda, zasięg 40, 50 km i więcej
 • Waga: 18,1 kg
 • Maksymalna waga jeźdźca 135 kg

 • zużycie prądu to tylko 0,4 kWh czyli 7 groszy!!
 • Jest to elektryczne wspomaganie jazdy
 • Można dokupić dodatkowy zestaw baterii, wymiana trwa sekundę.
 • rozmiar: złożony dł 140 cm x szer. 67 cm x wys. 35 cm
 • Kolor: ŻÓŁTY metalik

 

Wakacyjne jazdy

 

W  mieście

 

 

Właściwości i możliwości Trikke EV

 

 

 Jazda w miejskim tłoku. 

 

Comments ()

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pon-e 36V Elektryczny ŻÓŁTY metalik

Pon-e 36V Elektryczny ŻÓŁTY metalik

 • Model Trikke Pon -e 36V ŻÓŁTY metalik jest to zupełnie nowy model, który zrewolucjonizuje poruszanie się w naszych miastach oraz da jeźdźcowi dużo fitnessu, sportu i radości z jazdy.

Produkty powiązane

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania